Viedā trešdiena 22. februārī

Publicēts : 15.februāris.2023

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! 

Turpmāk, vidēji katru otro nedēļu, biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs Viedās trešdienas, savstarpējas pieredzes apmaiņai, metodiskas informācijas nodošanai, aktualitāšu izplatīšanai par līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Šajā Viedajā trešdienā (aptuveni 1h):– iepazīšanās un ievads;- lekcija ar diskusiju elementiem “Viedas, mērķtiecīgas kopienu pārmaiņas ar jēgpilnu stratēģiju izstrādi“.  Vadīs Āris Ādlers, biedrības “Latvijas Lauku forums” padomes loceklis, Vietu attīstības profesionālis; – jautājumi, aktualitātes, ierosinājumi.
Saite uz tiešsaisti – https://saite.lv/VBt