Viedā trešdiena jauniešiem

Publicēts : 24.novembris.2022

Biedrība “Latvijas Lauku forums” organizē pirmo VIEDO TREŠDIENU! 
Viedās trešdienas ir mūsu biedrības iniciatīva, 

kas veltīta visām kopienām Latvijā, lai palīdzētu tām augt un tiekties pretī viedumam. Šajās tiešsaistēs aicinām piedalīties visus lauku reģionu iedzīvotājus, kuriem konkrētā tēma ir saistoša. Nav svarīgi vai ciems saņēmis Atpazīstamības zīmi “Viedais ciems” – mūsu mērķis ir, lai Latvijas lauki kļūtu par labāku vietu dzīvošanai, strādāšanai un atpūtai, 

tāpēc aicināti piedalīties ir VISI interesenti. Lūdzam dalīties ar informāciju par šo pasākumu sarunājoties ar saviem draugiem, kaimiņiem, kā arī izmanotojot sociālo tīklu un mājas lapu palīdzību. Pielikumā nosūtu attēlu, kurš noderēs izplatot informāciju caur sociālajiem tīkliem. Vēl pielikumā atradīsiet plakātu, kuru var izmantot arī drukātā veidā, piemēram, afišas dēlim (QR kods aizvedīs uz reģistrācijas saiti, kurā varēs izlasīt arī informāciju par pasākumu). 

Informācija par pirmo VIEDO TREŠDIENU:

Ja esi jaunietis vai cilvēks, kuram rūp jauniešu iesaiste ciema attīstībā – piereģistrējies! Iedvesmojoši piemēri viediem risinājumiem, diskusijas ar citiem jauniešiem no Latvijas un ārzemēm, kā arī kopīga radošā darbnīca vīziju sienas izveidei Tavam ciemam! 
Iedvesmojies kā uzlabot dzīves apstākļus jauniešiem laukos un nonāc pie idejām kuras īstenot varētu Tu pats! 
Visi dalībnieki aicināti iepriekš sagatavoties, atrodot attēlus, kuri raksturo Tavu ideālo lauku telpu priekš jauniešiem. Atceries, kas izsapņots var tikt piepildīts! 

  • 7. decembrī plkst. 19.00
  • Tiešsaistē (sarunas links tiks nosūtīts reģistrētajiem dalībniekiem)
  • Valoda: angļu
  • Ilgums: apmēram 1 stunda
  • Mērķauditorija: lauku jaunieši (18-30 gadi) un citi interesenti
  • Reģistrācijas termiņš: 2022. gada 5. decembris 
  • Reģistrējies ŠEIT!