VEBINĀRS “ILGTSPĒJA UZŅĒMUMĀ – IZDEVUMI VAI SAIMNIECISKAS DOMĀŠANAS VEIDS?”

Publicēts : 18.oktobris.2022

Korporatīvās sociālās atbildības semināru cikls uzņēmējiem

Viduslatgales pārnovadu fonds aicina uzņēmējus un ikvienu interesentu piedalīties vebinārā Ilgtspēja uzņēmumā – izdevumi vai saimnieciskas domāšanas veids?

Ir cilvēciski vēlēties būt labam, sabiedrībā pieņemtam un rīkoties saskaņā ar morāles principiem. Taču nereti no uzņēmējiem dzirdam arī stāstus, ka nopelnīt naudu esot caur un caur godīgam un izturoties atbildīgi pret cilvēkiem, vidi un valsti, nemaz īsti nevar.

Tālab aicinām Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platformas vadītāju, ilgtspējas eksperti un sabiedrisko darbinieci Agnesi Alksni-Bensoni, lai viņa dalītos zināšanās un pieredzē, vai ilgtspēja uzņēmumā ir vieni vienīgi izdevumi vai saimnieciskas domāšanas veids.

Vebināra laikā klausītājiem būs iespēja uzzināt par ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības konceptu, kā tas radās, kādēļ tas ir šobrīd tik aktuāli, vai tas attiecas uz manu uzņēmumu? Kas ir ilgtspējas un korporatīvās atbildības aspekti, kā tos noteikt, kādēļ par tiem uztraukties? Lektore sniegs labās prakses piemērus un soļus ar ko sākt, lai uzņēmums pievērstu lielāku uzmanību saimniekošanas rīcībai un tās pozitīvajai ietekmei uz vidi un ekonomikas sociālajiem izaicinājumiem.

Pieredzes stāstā par savu uzņēmumu, ilgtspēju un sociāli atbildīgām iniciatīvām stāstīs Maija Rieksta – Riekstiņa, dabīgās kosmētikas ražošanas uzņēmuma “Vegan Fox” dibinātāja. “Vegan Fox” komanda apgalvo, ka ejot savu ceļu, katram ir iespēja mainīt šo pasauli, kur cienīgi dzīvo gan cilvēki, gan dzīvnieki. “Vegan Fox” stāsts nav vienīgi par kosmētikas ražošanu, bet arī par sava brīvā laika un līdzekļu veltīšanu dzīvnieku mīļošanai un dabas atjaunošanai un attīrīšanai, lai mums pašiem, mūsu bērniem un dzīvniekiem būtu iespēja dzīvot laimīgāk. Kompānija daļu peļņas novirza, lai atbalstītu iniciatīvas dzīvnieku atbalstam un apkārtējās vides uzlabošanai. Vairāk par uzņēmumu: https://vegan-fox.com/

Vebinārs būs noderīgs uzņēmējiem, kuri vēlas saimniekot atbildīgi pret sabiedrību un pret vidi, taču noderēs ikvienam, kurš vēlas ar savu personisko vai profesionālo rīcību padarīt pasauli par labāku vietu.

Vebinārs notiks 27. oktobrī no plkst. 13:00 – 16:00 ZOOM platformā. Pieteikšanās vebināram šeit: https://forms.gle/7nyuy48gbgEd3shj9

Dalība vebinārā ir bez maksas. Saite uz vebināru tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma.

Aktivitāte tiek īstenota korporatīvās sociālās atbildības semināru cikla uzņēmējiem ietvaros projektā “Labdarības aplis”. Projektu un vebināru finansē Norvēģija, Islande un Lihtenšteina caur Aktīvo iedzīvotāju fonda granta programmu.