Viedā trešdiena | 31.05. plkst 14.00 TIEŠSAISTĒ

Publicēts : 24.maijs.2023

Aicinām piedalīties Viedajā trešdienā 31. maijā plkst. 14.00 TIEŠSAISTĒ, kuras laikā tiksimies uz sarunu ar Ansi Bērziņu, Aktīvo iedzīvotāju fonda vadītāju par ziedošanu kā metodi un iespēju lauku kopienās. Kas ir filantropija, ko tā iekļauj un kāpēc svarīgi atcerēties par ziedošanu sabiedrības virzītas vietējās attīstības ietvaros?Vizuālis pielikumā. Pēc tiešsaistes būs pieejams arī ieraksts.

Aicinām piedalīties pašus un novērtēsim, ja padalīsieties ar šo informāciju, lai pasākums sasniedz pēc iespējas vairāk interesentu Latvijas lauku kopienās. 

2023. gada  31. maijā, plkst. 14.00
TIEŠSAISTĒ – https://saite.lv/DNC

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Turpmāk, vidēji katru otro nedēļu, biedrība “Latvijas Lauku forums”(LLF), sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizēs Viedās trešdienas, savstarpējas pieredzes apmaiņai, metodiskas informācijas nodošanai, aktualitāšu izplatīšanai par līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī viedokļu izziņai, kas palīdzēs LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Atgādinam, ka tiešsaistes tikšanās tiks ierakstīta, kā arī tās laikā tiks uzņemti ekrānšāviņi. Video ierakstu un attēlus no sarunas vēlāk izplatīsim biedrības “Latvijas Lauku forums” Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv!
!!! Pielikumā nosūtām arī prezentāciju un ierakstu  no iepriekšējās Viedās trešdienas, kurā Ilze Tomanoviča-Barone stāstīja par pieredzi Saldus pop_up iekškvartāla  izveidošanā.  (https://www.facebook.com/SaldusPopUpIekskvartals)