Rudens lekciju cikls viedajiem ciemiem un aktīvajām kopienām

Publicēts : 01.septembris.2021

Tuvojoties rudenim, aicinām pieteikties un rezervēt datumus vērtīgām lekcijām par informācijas tehnoloģiju lietojumu, dizaina domāšanu un mākslīgo intelektu, kuras būs veidotas viedo ciemu kopienai – atpazīstamības zīmes kandidātiem un citām aktīvajām kopienām un to līderiem.

Tikšanās plānotas šajos datumos:  
06.09. Iepazīšanās tiešsaistē,  atcerēsimies atpazīstamības zīmes “Viedais Ciems” norisi, pirmos zīmes saņēmējus un izzināsim kādas kopienas stāstu, kā arī tiksimies ar IT izlgītības fonda projektu vadītāju Lauru Grīgu, kas pastāstīts par mākslīgā intelekta apmācībām “Elements of AI”, to nozīmi un lietderību mūsu ikdienā. Tāpat iepazīsimies ar šajā rudenī plānoto.
16.09. Dizaina domāšana tiešsaistē.
30.09 Mākslīgais intelekts kopienās, klātienē.
14.10. un  28.10. Viedie ciemi un tehnoloģijas.

Pasākumu laikā nodrošināsim savstarpējo tīklošanos un ideju apmaiņu, spējinot esošās kapacitātes un rosinot jaunu iniciatīvu un sadarbību veidošanos, kā arī izzināsim arī  kādu no atpazīstamības zīmes “Viedais Ciems” kandidātu praktiskās pieredzes un atziņu stāstiem.

Paralēli šim aicinām apgūt unikālu mākslīgā intelekta kursu “Elements of AI” latviešu valodā Helsinku Univeristātē KOPĀ AR CITIEM VIEDO CIEMU KANDIDĀTIEM un aktīvajām kopienām, kamēr atrodies savās mājās!

“Elements of AI” ir bezmaksas tiešsaistes kursu sērija, ko izveidojis uzņēmums Reaktor un Helsinku Universitāte. Vēlamies aicināt uzzināt, kas ir MI, ko ar to var (un nevar) paveikt un kā sākt pašiem veidot MI metodes. Šajā kursā teorētiskas zināšanas ir apvienotas ar praktiskiem uzdevumiem, un varat to apgūt savā tempā šeit: https://www.elementsofai.lv/. Tver digitālās prasmes, kas ļaus pilnvērtīgi izmantotu savas kopienas potenciālu – vieds ciems sākas ar viediem cilvēkiem!

Pieteikšanās atvērta līdz 10. septembrim, aizpildot anketu ŠEIT