Aicinām piedalīties apmācībās – darbnīcā “Medības- nezināmais par zināmo”

Publicēts : 07.februāris.2019

Izsludinām pieteikšanos 2 dienu apmācībām LEADER starptautiskā sadarbības projektā – „Sēņu ceļš” Daugavpils un Ilūkstes novadu iedzīvotājiem!
Projekta mērķis: 1. Izveidot starptautisku “Sēņu ceļu” – savākto meža nekoksnes produktu un no tiem izgatavoto produktu biznesa iniciatīvu tīklu, kura mērķis ir dažādot aktivitātes, radot labvēlīgus apstākļus jaunu uzņēmumu radīšanai un darba vietu radīšanai lauku apvidos, jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē.
2. Attīstīt sēņu un citu meža nekoksnes resursu tematisko tūrismu lauku teritorijās kā inovatīvu un tūrisma tirgum pievilcīgu nišu un kā vietējās ekonomikas dažādošanas instrumentu.
3. Stiprināt individuālo pārtikas mājražotāju un tūrisma uzņēmēju savstarpējo pieredzes apmaiņu un kooperāciju Latvijā un ārzemēs produktu noieta sekmēšanai un vispārējai uzņēmējdarbības attīstībai.

Darbnīcas ietvaros: dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar medību saistītas lietas- ko un kad drīkst medīt, ar medījumu izmantošanas daudzveidību. Notiks praktiska nodarbība arī meža- pēdu atpazīšana sniegā, foto medības.
Praktiski tiks pagatavots medījums- stirnbuks.
Katrs dalībnieks saņems izdales materiālu par medījamiem dzīvniekiem Latvijas mežos, par medījumu pārstrādi, par pareizu medījumu pagatavošanu (tajā skaitā, norādītas vismaz 3 dažādu meža dzīvnieku pagatavošanas receptes).

Dalība apmācībās ir bez maksas un uz pasākuma norisi tiek nodrošināts transports. Vietu skaits ir ierobežots!!!

Apmācību norises laiks: 2019. gada 21. un 22.februārī mednieku sabiedriskajā centrā “Ustupi”, Demene, Daugavpils novads.

Jūsu pieteikumu gaidīsim līdz š.g. 18.februārim (ieskaitot) uz e-pastu: inga.krekele@gmail.com vai pa tālruni 29184640

Vairāk informācijas par pasākumu var saņemt rakstot uz daiga@sateka.lv , tel 29177019.