Iespēja pieteikties bezmaksas darbnīcām par atjaunojamo enerģiju

Publicēts : 21.jūnijs.2019

Starptautiskā LEADER projekta “OFF GRID: Atjaunojamā enerģija DARI PATS” ietvaros, ir iespēja pieteikties darbnīcām tuvāk savai dzīvesvietai. Darbnīcas norisināsies 2019.gada vasarā un ir bez maksas.
Darbnīcas par Saules kolektoriem vadīs Fizikālās enerģētikas institūta eksperts Dr.sc.ing. Andrejs Snegirjovs. Par saules paneļiem darbnīcas vadīs Tallinas Tehnoloģiju universitātes eksperts PhD Indreks Roasto. Darbnīcas par pedāļenerģiju vadīs Ērmriteņu eksperts Gatis Kreicbergs un Ilgtspējības pētnieks un aktīvists Elgars Felcis. Programmas darbnīcām: ŠEIT
Izvēlies sev ērtāko darbnīcu norises vietu un reģistrējies darbnīcai, aizpildot pieteikšanās anketu: ŠEIT (https://forms.gle/HUmjyHN2ihdjSMTy6)
VIDZEME
Lejas Varicēni, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
Saules kolektori: 19.jūlijā
Saules paneļi: 20.jūlijā
Zadiņi, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads
Pedāļenerģija: 17.-18.augustā

LATGALE
Putāni, Ambeļu pagasts, Daugavpils novads
Saules paneļi: 24.-25.jūlijā
Saules kolektori: 26.jūlijā
Pedāļenerģija: 27.-28.septembrī

KURZEME
Līgotes, Gramzdas pagasts, Priekules novads
Pedāļenerģija: 7.-8.augustā
Saules paneļi: 8.-9.augustā
Saules kolektori: 9.augustā

Vairāk informācijas par projekta norisi var iegūt mājas lapās: http://www.abulas.lvhttp://lrpartneriba.lv/ un http://daugavpils.partneribas.lv/
Projekts tiek īstenots  no 2018.-2020.gadam un  tiek finansēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” aktivitātes “Starpvalstu sadarbība” ietvaros.  Projekta numurs un pilns nosaukums: Nr.18-00-A019.333-000010 “OFF-GRID: Renewable Energy DIY for rural development”.